DK logó Egyenlő esély a tanulásra
ÜDVÖZLI A DIGITÁLIS KÖZÉPISKOLA!
Az oktatási környezetet csak érvényes azonosítóval és jelszóval látogathatja.

Azonosító:

Jelszó:

Működtetők:

Digitális Középiskola

FIGYELEM! A pótbeiratkozás időpontja 2016. augusztus 24. 8-16 óra. Helye: Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc, Kelemen Didák utca 5.

Jelentkezési lap letöltése (Kinyomtatva, kitöltve hozza magával).

2015/2016. tanév zárása
2016. július 5.

Leérettségiztek, hétfőn pedig átvették bizonyítványukat a Digitális Középiskola végzős hallgatói. Az országban is egyedülálló program 2003-ban indult. Azóta 500-an szereztek így érettségit. Tizenharmadik alkalommal zártak évet a Digitális Középiskolában. A virtuális oktatási program azoknak nyújt segítséget, akik a hagyományos képzésben korábban nem tudtak részt venni.

A Digitális Középiskolában sem virtuális a tanévkezdés
2015. szeptember 2.

Tizenharmadik tanévét nyitotta meg a Digitális Középiskola. A tanulás nem csupán a gyerekek számára kezdődött meg, azok a felnőttek is megkezdték a felkészülést az érettségire, akiknek családi állapotuk vagy munkájuk nem engedi meg, hogy nappali vagy levelező képzésben vegyenek részt. A képzésben több mint háromszázan vesznek idén részt. Közel száz 9. évfolyamos kezdte meg a tanulást egy különleges, 2003-ban életre hívott képzési formában.

Teljesen megújul a Digitális Középiskola oktatási környezete
2015. augusztus 6.

15 év állandó fejlesztés után augusztus 10-étől teljesen megújult arculattal fogadja tanulóit a Digitális Középiskola oktatási környezete! Az eddig megszokott funkciók természetesen ezután is elérhetők lesznek, de megjelenésük és sok esetben működésük is változik. Nagyon sok hasznos új funkcióval gazdagodott az oktatási környezet, a szokásos műveleteket pedig egyszerűbben, gyorsabban lehet elvégezni egy friss, letisztult, modern felületen, mely ezentúl egységesen jelenik meg a böngészők mindegyikén és automatikusan alkalmazkodik számítógépen, táblagépen, vagy mobileszközökön való megjelenítéshez.

Érettségi vizsgák a Digitális Középiskola újabb végzős évfolyamán
2015. június 30.

A 2014/2015. tanév befejeztével már a 9. évfolyam szerzett érettségi bizonyítványt a Digitális Középiskola program keretében. A világújdonságnak számító távközlési eszközzel támogatott, esti tagozatos gimnáziumi oktatás beváltotta a hozzá fűzött reményeket, a tanulók sokat tanulva, küzdve, de megfeleltek az elvárásoknak. Az érettségi vizsgát jelen tanévben 75-en kezdték meg, érettségi bizonyítványt 37 tanuló szerzett. Így a Digitális Középiskolában eddig érettségi bizonyítványt szerzett 428 fő.

2014/2015. tanév nyitása
2014. szeptember 1.

A Digitális középiskolában is megnyitották a tanévet hétfőn délután. A Földes Ferenc Gimnáziumban 12 éve működő, középszintű érettségi vizsgát adó képzés felnőtteknek indult, olyanoknak, akik munkájuk, lakhelyük vagy más ok miatt korábban nem tudtak érettségi vizsgát szerezni.

A MiNap.hu felvétele:

"Az iskola megy a diákokhoz!" – a minap.hu cikke

2013/2014. tanév zárása
2014. július 1.

Újabb tanévet zárt a Digitális Középiskola a Földes Ferenc Gimnáziumban. Az évzárón idén is köszöntötték a végzősöket, és átadták a legjobb tanulóknak és a legjobb eredménnyel érettségizőknek járó jutalmakat is.

A Miskolc Ma - Híradó felvétele:

2013/2014. tanév nyitása
2013. szeptember 3.

A 2013. szeptember 2-án a 11. tanévet kezdi meg a Földes Ferenc Gimnázium által működtetett Digitális Középiskola. Az előző tanévben már a 7. végzős évfolyam tett érettségi vizsgát és 349 fő szerzett érettségi bizonyítványt eddig. A 2013/14. tanévben 4 évfolyamon, 12 osztályban közel 350 hátrányos helyzetű felnőtt tanuló végezheti középfokú tanulmányait a Digitális Középiskola esélyegyenlőségi program keretében.

2012/2013. tanév nyitása:
Jubileumi tanév a Digitális Középiskolában
2012. szeptember 7.

Jubileumi tanévét kezdte meg a Földes Ferenc Gimnázium által működtetett Digitális Középiskola csütörtökön, melynek célja a hagyományos középiskolai oktatásból kimaradók érettségihez juttatása. Az előző tanévben a hatodik végzős évfolyam tett érettségi vizsgát, és 298 fő szerzett bizonyítványt.

Az előző tanévben már a hatodik végzős évfolyam tett érettségi vizsgát, és 298 fő szerzett érettségi bizonyítványt.

© INNOCENTER Közhasznú Nonprofit Kft.